piektdiena, 21. jūnijs, 2024
"TP Riga" SIA / Technical Partners Int. Inc.
Vienības gatve 109, Riga, LV-1058, Latvia

Logo +371 29255223 ,
Logo ed.kalvins@tpriga.lv
 
Mūsu komanda līdz 2014

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un konkurētspējīgu darba izpildi, esam izveidojuši zinošu un augsti kvalificētu speciālistu komandu dažādās nozarēs.


Edvīns Kalviņš 
Īpašnieks, Direktors

Ķīmijas inženierzinātņu bakalaurs (Toronto Universitāte, Kanāda). Pieredze projektu vadībā, ražošanā un inženierpakalpojumu vadībā Latvijā un Kanādā. Attīstījis PM-PROformance™ projekta vadības sistēmu.  

 

John Birchmore - SHREWS Ltd (UK)
Vides speciālists

Bakalaura grāds Resursu pārvaldībā un ekoloģiskajās zinātnēs, (Edinburgas universitāte.). Mežrūpniecības ekonomikas maģistrs,  (Britu Kolumbijas universitāte.). Filozofijas maģistrs Attīstības ekonomikā, (Austrumanglijas universitāte.). Pieredze kokrūpniecības nozarēs un projektos, kas saistīti ar enerģijas iegūšanu no atkritumiem un biomasas.
Alvis Līdums
Projekta vadītājs
  

Bakalaura grāds - ražošanas ekonomika, BA Bakalaura grāds -  uzņēmumu un organizāciju vadīšanāvadīšana, Maģistra grāds - Valsts pārvalde (Latvijas Universitāte). Pieredze projektu vadībā. Koģenerācjas un siltumenerģētikas speciālists.

 

Anita BoldāneAnita Boldāne
Projekta vadītāja  

Maģistra grāds būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšanā. Bakalaura grāds ekonomikā (Rēzeknes Universitāte, Latvija). ES sertifikāts projektu vadībā.  Pieredze valsts iestādēs,  inženieru pakalpojumos un projektu attīstībā.
Roger Davies - Da-Trol (Kanādā)
Tehniskās apkopes vadības speciālists

Pieredze tehniskās apkopes vadībā, ieskaitot ražotnēs un visos aspektos iekārta aktīvu pārvaldību. Veica konsultācijas vajadzību analīzē, CMM atlases procesos, paraugpraksi, apkopes taktiku (RTF, PM, PDM), metodikas (RCA, RCFA, RCM) un sistēmas optimizācija.


Māris Ozols
Instalāciju inženieris 

Bakalaura grāds (Mohauk koledža, Kanāda). Pieredze kā ģenerālmenedžerim un ražošanas vadītājam. Tehnoloģisko iekārtu pārbūve, uzstādīšana, ražošana. Ražošanas speciālists, instalāciju iekārtas projektētājs, profilaktiskās apkopes programmas speciālists.
Valērs Mītins 
Sertificēts būvinženieris

Bakalaura grāds inženierzinātnē (Rīgas Tehniskā Universitāte, Latvija). Pieredze projektēšanas darbu veikšanā - metāla, koka un monolītā dzelzsbetona projektēšana.

 

Raimonds Lilienfelds
Ražošanas procesi 

Ķīmijas inženiera bakalaurs (Rīgas Politehniskais Institūts, Latvija). Pieredze ražotnes un projektu vadībā.
Jānis Zvirbulis
 
Elektroinženieris-projektētājs

Maģistra grāds Enerģētikā un Elektrotehnikā (Rīgas Tehniskā Universitāte, Latvija). Pieredze apakšstaciju, gaisvadu, piekar kabeļu un kabeļlīniju projektēšanā; iekšējās instalācijas un apgaismojuma projektēšanā; koģenerācijas staciju izbūvē.

 

Alan Robertshaw – Alimentar (UK) 
Ražotnes dizains/Eksport

Bakalaura grāds ķīmijā (Notingemas universitāte, Apvienotā Karaliste) Maģistra grāds mikrobioloģijā (Aberdēnas universitāte, ASV). Starptautiska pieredze mārketingā, ražošanā, tirdzniecībā un tehniskajā menedžmentā. Specializācija: eksports.Andris Pumpurs 
Vides projekti

Dabas zinātņu bakalaurs un maģistra grāds vides zinātnē (Latvijas Universitāte). Pieredze uzņēmuma un personāla vadīšanā, vides aizsardzībā un projektu administrācijā.

 

Ina Galkina 
Vides speciāliste

Ina Galkina , Bakalaura grāds filoloģijā (Latvijas Universitāte). Sertificēts speciālists atkritumu apsaimniekošanā un vides aizsardzībā. Pieredze bīstamu un citu atkritumu apsaimniekošanā, piesārņotu teritoriju attīrīšanā, naftas produktu (un citu produktu) uzglabāšanas tvertņu attīrīšanas jomā.
Jacob Lalander
Celtniecības iepirkumu speciālists 

Maģistra grāds industriālajā mārketingā un izdevumu/ienākumu analīzē (Stokholmas Ekonomikas augstskola, Zviedrija). Pieredze komercpārvaldībā un celtniecības materiālu un to izejvielu iepirkšanā.

 

Malcolm Dent
Ūdens saimniecības projekti
 

Bakalaura grāds inženierzinātnē(  (Krenfīldas Tehnoloģiju Universitāte, Lielbritānija),). Maģistra grāds irigācijas inženierzinātnē (Sauthemptonas Universitāte, Lielbritānija). Pieredze ūdens un vides projektu vadībā un uzraudzībā.
Harijs Ozols - websoftsites.com
IT pakalpojumi  

Maģistra grāds (IT). Mājas lapu speciālists. Attīstījis unikālu mājas lapu servisu: www.websoft.lv. SIA Interneta Dizains direktors. 


 


Henrik Mjoman - Prime Recruitment
Personāla atlases speciālists 

Pieredze personāla atlasē un apmācībā, L!ST networking, the Thomas sistēma personāla novērtēšanā, Menedžmenta konsultācijas. Ēriks Kalviņs
Ainavu arhitektūra/Dizains

Bakalaura grāds – (Manitoba Universitāte, Kanāda). Maģistra grāds Guelph Universitāte, Kanāda). Ainavu arhitektūras projekti.


 

Arnis Markitants
Biznesa attīstības projekti (Kanādā)

Pieredze finanšu vadībā banku sektorāIndra Sproģe-Kalviņa
Direktore, Administrācija

Bakalaura grāds Ekonomikas un Vadību zinībās (Latvijas Universitāte). Pieredze tirdzniecībā, darbā ar klientiem, mārketingā, administrēšanā un biroja menedžmentā.

 

Raimonds Martinsons 
Biroju vadītājs (Kanādā)

Pieredze automobiļu un aeronautikas nozarēs.